Pro investory

Plánujete investovat do chorvatských nemovitostí? Jste na správné adrese.

Poskytujeme Vám, našim klientům komplexní služby spočívající zejména v:

  • Konzultaci Vašeho obchodního záměru. Společně zjišťujeme, jaké máte představy o ideální nemovitosti v Chorvatsku, jaké by měly být parametry nemovitosti, jaké máte představy ohledně infrastruktury a vzhledu okolí apod. Tento první krok je tím nejdůležitějším, detailní probrání Vašich požadavků Vám ušetří čas a nebudeme vám zasílat nevyhovující nabídky.
  • Najdeme Vám vhodnou nemovitost a následně sjednáme její prohlídku. S Vaší spoluprací zařídíme prohlídky alespoň 2 – 3 vyhovujících chorvatských nemovitostí dle výběru na našich stránkách a z našich nabídek, které Vám předložíme. Jestliže Vás během prohlídek žádná z předem vybraných realit neuspokojí, naši zahraniční partneři budou připravení Vám ukázat obdobné nemovitosti.
  • Můžeme Vám zajistit tlumočení během prohlídek i následných jednání souvisejících s koupí reality. Ceny se pohybují od 20 EUR za hodinu nebo 100 EUR za den. V případě Vašeho zájmu zařídíme překlad smluvní dokumentace.
  • Můžeme Vám pomoci zajistit ubytování nebo jeho rezervaci i auto na letišti.
  • Zařídíme Vám právní zastoupení. Právník Vás může zastupovat při koupi nemovitosti u notáře, ověřit právní stav reality a zařídit její převod na katastru, přihlásit Vás u místních úřadů (daňová registrace OIB) i zajistit založení účtu v bance. Cena právních služeb se pohybuje kolem 1%. Zařídíme Vám podání žádosti na místním úřadu o přidělení daňového identifikačního čísla, bez kterého nemůžete reality v Chorvatsku kupovat).
  • Pomůžeme se založením účtu v místní bance. V Chorvatsku je nutné hradit kupní cenu přes účet místní banky.
  • Zajistíme převzetí a správu chorvatské reality. Dle typu vybrané nemovitosti Vám náš zahraniční partner zajistí společnost, která se zabývá správou realit, ta s Vámi uzavře smlouvu o správě nemovitosti. Vzhledem k tomu, že budete od svého druhého domova vzdáleni kolem 1000 km, měl by někdo na Vaši nemovitost dohlížet, proto je důležité mít svého správce.
  • Budete-li mít zájem o pronájem reality v Chorvatsku, můžeme Vám dle typu vybrané reality zajistit firmu, který se zabývá pronájmem nemovitostí.
  • Nabízíme poradenství při zajišťování hypotéky. V současné době není problém pro fyzickou osobu z České republiky získat hypotéku v Chorvatsku. Hypotéky se poskytují na základě typu reality a bonity klienta až do výše 50 – 60% z kupní ceny reality.
  • Poskytujeme konzultace a poradenství odborných pracovníků naší realitní kanceláře během celého procesu nákupu nemovitosti v zahraničí 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Máte zájem o zahraniční nemovitosti? Chorvatsko je dobrou volbou. Vyberte si z naší aktuální nabídky chorvatských nemovitostí.